AVONSTART.cz

Láká vás podnikání? U Avonu to může zkusit každý

Víte, že ženy dostaly příležitost stát se finančně nezávislými 34 let před tím, než jim bylo uděleno hlasovací právo? Stalo se tak díky Davidu McConnellovi, zakladateli kosmetické společnosti „California Parfume Company“, přejmenované později na Avon Product Inc.

David McConnell totiž zjistil, že ženy zakoupí kosmetiku spíše z rukou jiné ženy, a tak začal zaměstnávat ženy jako distributorky kosmetických přípravků. Nabídl tím ženám nejenom zajímavou práci, ale také slušný výdělek, který jim pomáhal pokrývat jejich výdaje. Staly se tak finančně zcela samostatné.
Když to dokázaly ženy v devatenáctém století, proč ne ty ve století jednadvacátém? Dveře jsou však otevřené i mužům.

Být svým pánem

Kdo by nesnil o tom, být v práci sám sobě šéfem, řídit si pracovní dobu a nakonec i plat? S firmou Avon si takový sen můžete snadno splnit.
Proč právě s Avonem? Už proto, že své malé podnikání můžete zahájit a provozovat bez jakýchkoli vstupních či členských poplatků, nemusíte mít dokonce ani živnostenský list, stačí se pouze zdarma zaregistrovat.

Můžete si sami zvolit, zda budete pracovat na hlavní pracovní poměr, či spolupráci pojmete jako brigádu třeba při škole, na mateřské dovolené nebo k důchodu.
Ať už se rozhodnete jakkoli, získáte pravidelný příjem každé 3 týdny, jehož výše bude záležet pouze na vás. Produkty můžete objednávat z pohodlí domova a vstupní materiály dostanete zdarma.

Být Avon Lady/Gentleman se skutečně vyplatí!

Jste navíc komunikativní, flexibilní, máte vztah ke kosmetice a rádi se učíte novým věcem? Jste schopní samostatné i týmové práce? Máte počítač, telefon a auto? Pak už vám nic nebrání stát se přímo Sales Leaderem. Kromě finančních bonusů a motivačních programů získáte slevu 30 % na vlastní objednávku. Společnost Avon vám také zajistí bezplatné kosmetické a obchodní vzdělávání i možnost kariérního růstu.

Rozhodujte si o svém životě sami. Spolupráce s Avonem vám to jednoduše umožní.

Láká vás podnikání? U Avonu to může zkusit každý
Prosím sledujte a sdílejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek