AVONSTART.cz

Avon – kvalitní kosmetika z pohodlí domova a se spoustou výhod

„Zůstaňte doma“ se bezpochyby stalo heslem roku 2020. Nákupy se tak z velké části přesunuly do online podoby a nejinak tomu je i v případě kosmetiky. Prodejci se snaží zákazníkům nákupy zpříjemnit a lákají je na nejrůznější bonusy, jako jsou například snížené ceny nebo doprava zdarma.

Zaregistrujte se u Avonu a ušetřete až 30 %
Řadu zajímavých výhod nabízí také společnost Avon, a to zejména pokud jste registrovaný zákazník. Tím se můžete stát už od 15 let, registrace je přitom zdarma a neplatí se ani žádné členské příspěvky.

Objednávat kosmetiku můžete z pohodlí domova, vyhnete se tak tlačenicím v obchodech a frontám u pokladny, se kterými se setkáváme zejména teď, v předvánočním čase. Zásilka vám může být doručena na poštu, domů nebo kamkoli jinam si budete přát. Jako registrovaný zákazník získáte slevy 10–30 % na vybrané výrobky a ušetříte také na dopravě. Každé tři týdny vám domů přijde nový katalog a pravidelně na vás čeká spousta výhodných akcí.

Vzorek zdarma a 3měsíční garance vrácení peněz
Známe to asi všichni – přemýšlíme o koupi nějakého výrobku, ale co když nebude fungovat tak, jak očekáváme? Kromě nemalé investice tak bude doma o další zbytečnou položku navíc. Tomu se lze jednoduše vyhnout. Zaregistrujte se a můžete objednávat malé vzorky na vyzkoušení.
Riskli jste to, zakoupili jste celý výrobek, ale nejste spokojeni? Nevadí, registrovaní zákazníci mohou do 3 měsíců výrobek vrátit nebo vyměnit, a to i v případě, že už byl použit.

Avon už dávno není jen kosmetika
Když se řekne Avon, většina z nás si představí řasenky, parfémy, krémy a jiné kosmetické výrobky. Sortiment společnosti už ovšem zasahuje mnohem dále, a tak si u Avonu můžete vybrat nejrůznější módní doplňky, tašky či kabelky, šperky, oblečení, obuv, peněženky, a dokonce i doplňky do domácnosti.
V jediném e-shopu tak můžete vybrat dárky pro celou rodinu i pro přátele.

Nestůjte ve frontách a neztrácejte drahocenný čas, nakupujte efektivně – nakupujte u Avonu.

Avon – kvalitní kosmetika z pohodlí domova a se spoustou výhod
Prosím sledujte a sdílejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek