AVONSTART.cz

S Avonem vstříc k lepším zítřkům

Už od historie prošly kosmetické výrobky obrovským vývojem a jen málokdo se dnes vyhne jejich každodennímu použití. Stojí tedy za to svěřit se do rukou odborníků a vybírat kosmetiku tam, kde s ní mají dlouholetou zkušenost. Jednou z největších společností, která se výrobě kvalitních kosmetických produktů věnuje už několik desítek let, je americká firma Avon. Potřebujete se zbavit akné, předejít stárnutí pleti nebo svoji pleť zkrášlit tou nejlepší dekorativní kosmetikou? Pak jste na tom pravém místě.

Od knih k parfémům

Málokdo by asi čekal, že na počátku Avonu stály knihy. Na konci 19. století se obchodník s knihami David McConnell rozhodl zpestřovat knižní zásilky malou voňavkou vlastní výroby. Jeho vůně však zaznamenaly nebývalý úspěch, a proto David v roce 1886 založil svou vlastní kosmetickou společnost „California Parfume Company“. Vsadil přitom na strategii, že ženy spíše výrobek zakoupí, nabídne-li jim ho opět žena. Tak pro ženy vznikla nová a zajímavá pracovní pozice, která později získala známý název Avon Lady a díky které ženy dostaly příležitost dobrého výdělku a tím finanční nezávislosti.

Ze společnosti, která na začátku nabízela jen pět parfémů a pár dalších kosmetických produktů, se nakonec stala nejstarší a zároveň jedna z největších společností v oblasti přímého prodeje na světě – produkty AVON se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím více než 6,5 milionu nezávislých reprezentantů.

U nás jsou produkty Avon k dostání od roku 1991. Chcete být také součástí? Zaregistrujte se zdarma a nakupujte se slevou pro sebe i své okolí.

Avon s dobrým srdcem

Avon však není pouze synonymum kosmetiky. Dnes je společnost známá i svými charitativními projekty, přičemž mezi ten nejznámější patří boj proti rakovině prsu. Takzvané Avon pochody každoročně zaplaví na šedesát zemí světa a účastní se jich i řada známých osobností. Vstupenkou na pochod je růžové tričko, jehož nákupem účastníci přispívají do charitativní sbírky.

Avon také bojuje proti domácímu násilí a velkou část peněz věnuje na obnovení lesních porostů po celém světě. Celkem už Avon podpořil charitativní projekty částkou 860 milionů dolarů.

S Avonem vstříc k lepším zítřkům
Prosím sledujte a sdílejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek